ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ

                                     Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών "Λογιστική και Ελεγκτική"

 

Νέα - Ανακοινώσεις

    ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΩΝ

    Η εξέταση των διπλωματικών εργασιών θα γίνει στην αίθουσα 114, αυστηρά και μόνο για όσους είναι ταμειακά τακτοποιημένοι.

    Η διαδικασία περιλαμβάνει μια 10λεπτη παρουσίαση με power point από τον

    φοιτητή και 5΄για ερωτήσεις. Παρακαλούνται οι εξεταζόμενοι να προσέλθουν 10΄πριν την έναρξη της εξέτασης, προκειμένου να περαστεί το powerpoint στον υπολογιστή.

    Οι φοιτητές προκειμένου να προετοιμαστούν κατάλληλα και να τηρηθούν οι χρόνοι,

    παρακαλούνται να διαβάσουν τις σχετικές οδηγίες.

    Πέμπτη 13 Οκτωβρίου 2016

    1η Επιτροπή: Καταραχιά- Πιτόσκα- Σαριαννίδης: ώρα - 15:00- 16:15

    Φοιτητές:

     1) Τσιμπούρας Μιχαήλ,

     2) Καραμπατάκη Ειρήνη,

     3) Λάκκα Βασιλική,

     4)  Ζιάκα Βάϊα,

     5) Κωτούλα Περιστέρα-Παπαθυμιόπουλος Δημήτριος.

     

    2η επιτροπή: Καρτάλης- Καταραχιά -Πιτόσκα : ώρα 16:15-17:30

    Φοιτητές:

     1) Γεωργαντώνης Κυριάκος,

     2) Δόλλα Φιλαρέτη,

     3) Μάρκου Δέσποινα,

     4) Κουπίδου Μαρία,

     5) Μουρατίδου Παρασκευή

    3η Επιτροπή: Καταραχιά- Πιτόσκα- Σαριαννίδης: ώρα 17:30- 19:15

    Φοιτητές:

     1) Καραγιαννίδου Σουλτάνα,

     2) Παπανικολάου Σοφία,

     3) Νίκα Μαρία,

     4) Κατσάρα Φωτεινή- Μπουμπόναρη Φανή,

     5) Μιχαηλίδης Ιωσήφ.

    Παρασκευή, 14 Οκτωβρίου 2016

    1η επιτροπή: Παπαπανάγος- Καταραχιά –Πιτόσκα: ώρα 13:00-14:15

    Φοιτητές:

     1) Αναγνώστης Αθανάσιος,

     2) Τζήμκας Θεόδωρος,

     3) Σαμπρίνη Σμαραγδή,

     4) Τσατσάνης Γεώργιος,

     5) Παπαδόπουλος Αργύριος.

    2η επιτροπή: Παπαπανάγος- Καταραχιά –Πιτόσκα: ώρα 14:15- 15:30

    Φοιτητές:

    1) Κακαρκίδου Ελένη,

    2) Πασχαλίδου Δέσποινα,

    3) Αλμασίδου Σουσάνα,

    4) Θεοδωρίδου Ελένη,

    5) Μπερμπίλη Ελένη.

    3η Επιτροπή: Καταραχιά- Πιτόσκα- Σαριαννίδης: ώρα 15:30- 16: 45

    Φοιτητές:

    1) Γαβρήλου Ελένη,

    2) Δούσιου Αναστασία,

    3) Μαυρίδου Μυροφόρα,

    4) Μαργώνης Γεώργιος,

    5) Αναστασίου Χριστίνα.

    Πέμπτη 27 Οκτωβρίου 2016

    1η επιτροπή: Καρτάλης- Καταραχιά –Πιτόσκα: ώρα 15:00-16:15

    Φοιτητές:

    1) Τσιδαρίδης Θεόδωρος,

    2) Γκουγκουγιάννη Ελένη,

    3) Τυροβούζη Ασημίνα-Τυροβούζη Ιουλία,

    4) Ταμπουκάς Αδάμ,  

    5) Γκούντας Γεώργιος.

    2η Επιτροπή: Καταραχιά- Πιτόσκα- Σαριαννίδης: ώρα 16:15- 17:30

    Φοιτητές:

    1) Γεωργίτση Μαρία,

    2) Στεφανίδης Σταύρος,

    3) Τσιαβή Μαρία,

    4) Βατάλης Βασίλειος,

    5) Μητσηνάκης Δημήτριος.

    3η Επιτροπή: Καταραχιά- Πιτόσκα- Σαριαννίδης: ώρα 17:30- 19:15

    Φοιτητές:

    1) Καβουρίδου Αθανασία,

    2) Σιαμίδου Χαρά,

    3) Αδάμου Αναστασία,

    4) Καλογερίδης Νικόλαος,

    5) Τσίγκα Ευαγγελία.

Υπεύθυνοι Καθηγητές                    Τηλέφωνο                        Email
Δρ. Πιτόσκα Ηλέκτρα                     24610 68185                   ipitoska@uowm.gr

 

Ταχυδρομική διεύθυνση:
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ «ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ»
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΧΟΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ
50100 ΚΟΙΛΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

 

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

 

Email:  msaudit@uowm.gr

           mscauditing@gmail.com

Tηλ.:   2461068038 & 2461068144
Κινητό: 6970379495